Оркестр театру під керівництвом Богдана Мочурада


Оркест нашого театру, направду, дуже особливий. Він створює ту атмосферу, яка допомагає усвідомити, що мистецтво у свої проявах - неймовірне та прекрасне.
Музика здатна розбудити спляче серце, піднести його до небес. Музика - це вода, вона необхідна для життя. Музика - це оркестр театру ім. М. Заньковецької.

Оркестр Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької - один з найкращих театральних оркестрів України. Колектив став автором багатьох концертних програм, які з незмінним успіхом презентувались як в Україні, так і за кордоном, був учасником багатьох міжнародних фестивалів. В 2009 році став лауреатом Гран-прі ІІ міжнародного фестивалю фольклору, музики та мистецтва "Подляска октава культур" в Белостоке (Польша), в 2010 році VI Міжнародного фестивалю„Plai Natal” (Молдова).

Репертуар оркестру надзвичайно різноманітний: класична музика (Вівальді, Данці, Крамарж, Моцарт, П'яцола), народні мелодії (українські, румунські, балканські, єврейські, латиноамериканські та інші.), джазові композиції и хіти світової естради.

Колектив є автором 5 компакт дисків: «Зірки в очах твоїх», "Фаворити львівських муз", "Трояндовий цілунок", "Квіти ромена", "5.Найкраще".

В 2008 році оркестр прозпочав унікальний проект «Відчинилося життя», в якому в його супроводі виступають кращі незрячі виконавці України.

Оркестр складається з 24 висококваліфікованих музикантів. Може готувати програми на замовлення, відкритий до співпраці з концертними агенціями, продюсерськими центрами і солістами.


Головний диригент

Богдан Мочурад


народний артист України

Скрипки

Тарас Івасик


заслужений артист України

Альти


Віолончель


Контрабас


Кларнети, саксофони

Андрій Вакула


заслужений артист України

Флейта

Роман Левчак


заслужений артист України

Гобой


Валторна


Труби


Клавішні

Вадим Сухий


заслужений артист України

Цимбали, перкусія


Ударні


Бас-гітара