До театру ім. Марії Заньковецької на гастролі приїхали актори з польського театру.


Заньківчани продовжують святкування ювілею. До академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької на гастролі приїхали польські культурні діячі. Вітатимуть львівських акторів із річницею двома виставами, зокрема «Школа дружин» та «Емігранти». На мистецький підготовці побували наші журналісти.

«Школа дружин» і «Емігранти» з Варшави у Львові


Театр ім. Марії Заньковецької продовжує святкувати свій 100-літній ювілей. Найстаріший театр України уже вітали своїми виставами кияни – Театр ім. Івана Франка і Театр ім. Лесі Українки.

 

Привітання з нагоди 100-річчя
Заньківчани святкують свій перший 100-літній ювілей


У неділю, 19 листопада 2017 року, відбулась святкова академія «100 років Національному академічному українському драматичному театру імені Марії Заньковецької”.

Вся трупа – на сцені


У Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької відбулася урочиста академія з нагоди 100-літнього ювілею.

Театр імені Заньковецької святкує 100 років. Раритетні фото


У листопаді Національний театр імені Марії Заньковецької святкує 100-річчя із дати заснування. Tvoemisto.tv продовжує знайомити з тим, як виглядали визначні місця міста колись і який вигляд вони мають зараз.

100 років театру


Заньківчани святкують сторіччя свого театру
 
 

Польські колеги привітали заньківчан двома виставами


Польські колеги привітали заньківчан двома виставами
В рамках святкування 100-річного ювілею Заньківчан до Львова завітати колеги та друзі з Польського театру імені Арнольда Шифмана в Варшаві (Варшава). Вони привезли до Львова 2 вистави: «Школу дружин» Мольєра та «Емігранти» Славоміра Мрожека.

Урочисті святкування розпочались зі спецпогашення поштової марки та конверту


В п'ятницю 3 листопада в фойє прешого балкону театру відбулось спецпогошення спеціальним штемпелем марки та конверту, присвячених сторіччю Національного театру ім. Марії Заньковецької.

 

ПЛАН ЗАХОДІВ СВЯТКУВАННЯ 100-РІЧЧЯ ТЕАТРУ


До вашої уваги подаємо перелік заходів щодо святкування 100-річчя Національного театру ім. Марії Заньковецької

Львів оцінив «Школу дружин» та «Емігрантів»


Театр із Варшави – не останній іменитий зарубіжний театр, який вітає «заньківчан» зі сторіччя
 


Запрошуємо на виставку «Театр Заньковецької. Перші 100 років».


Виставку «Театр Заньковецької. Перші 100 років» зі сховищ музею театрального музичного та кіномистецтва України відкрито 10 листопада.

В рамках святкування 100-річного ювілею Заньківчан до Львова завітали колеги та друзі з Польського театру імені Арнольда Шифмана в Варшаві (Варшава).


Вони привезли до міста Лева дві вистави: «Школу дружин» Мольєра  (показ 21.12.2017 р. о 18,00 – велика сцена театру) та «Емігранти» Славоміра Мрожека (показ 22.12.2017 р. о 18,00 – камерна сцена театру). 

В рамках святкування 100-річного ювілею Заньківчан до Львова завітали колеги та друзі з Польського театру імені Арнольда Шифмана в Варшаві (Варшава).


Вони привезли до міста Лева дві вистави: «Школу дружин» Мольєра  (показ 21.12.2017 р. о 18,00 – велика сцена театру) та «Емігранти» Славоміра Мрожека (показ 22.12.2017 р. о 18,00 – камерна сцена театру). 

Виставка "Театр Заньковецької. Перші 100 років"


Низка святкових заходів з нагоди 100-літтнього ювілею Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької розпочинається відкриттям двох виставок, присвячених його історії та сьогоденню.

Виставка «Театр Заньковецької. Перші 100 років» експонується в приміщенні Національного музею у Львові ім. А. Шептицького (пр. Свободи, 20) з 10 листопада по 6 грудня 2017 року. Рідкісні експонати до виставки було надано Музеєм театрального, музичного та кіномистецтва України. Цей найдавніший на українських теренах музей театрального профілю в співпраці із заньківчанами створив експозиційний простір, що репрезентує невідомий широкому загалу рух театру в часі і просторі.

Заслужені нагороди для заньківчан до Дня працівників культури


Президент України Петро Порошенко присвоїв почесні звання та нагородив орденом чотирьох заньківчан

Фото з репетиції вистави "Марія Заньковецька"


Інформаційні партнери з агенства Гал-Інфо опублікували світлини з репетиції найближчої прем'єри, присвяченої 100-річчя театру.  Іван Рябокляч "Марія Заньковецька".

Закулісся театру Заньковецької: сардаки, капелюшки, шаровари, мундири


Закулісся театру Заньковецької: сардаки, капелюшки, шаровари, мундири. Гал-інфо продовжує цикл матеріалів присвячених 100-річчю театру ім.Марії Заньковецької.


Дві виставки про один театр, або сто років історії


В листопаді 2017 року Національний театр імені Марії Заньковецької розпочинає низку святкових заходів, присвячених 100-річчю з часу заснування.

10 листопада о 16.00 в приміщенні Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки «Театр Заньковецької. Перші 100 років»...

Театр Заньковецької отримав першу сотню нових стільців


10 жовтня у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької у Львові встановили першу партію нових стільців у партері. Про це повідомила кореспондентка Гал-інфо.

Напередодні 100-го сезону. Підсумки прес-конференції.


Напередодні відкриття 100-го ювілейного сезону ми запросили колег-журналістів для того, щоб розповісти про підготовку до нового сезону та святкування нашого ювілею.

 

Нацбанк випустив пам’ятну монету до 100-річчя Національного драмтеатру у Львові (ФОТО)


Національний банк України випустив пам’ятну монету до 100-річчя Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові.

Заньківчани презентували нові стільці


Учора 2 жовтня генеральний директор Театру Андрій Мацяк показав представникам медіа перший стілець, який уже встиг приїхати із харківської фабрики.

Історія гардеробмейстра: хто і як створює одяг для заньківчан


«Театральний костюм для актора, так само важливий, як для офіцера мундир або для ландскнехта — обладунки», – так написав Костянтин Тур-Коновалов та Денис Замрій у своїй праці про Олександра Довженка «Режисер». Журналістка Гал-інфо вчергове вирушила за куліси Театру імені Марії Заньковецької щоб дізнатись, хто і як створює одяг для заньківчан.

Заньківчани розпочали святкувати століття театру


У театрі вже працюють над прем’єрою про свою патронесу


"Гуцулка Ксеня" вирушає за океан.


У жовтні вистава театру "Гуцулка Ксеня" буде представлена у Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Анонс вистав Національного театру ім. Лесі Українки у Львові. 15,16 листопада 2017 року


Детальніше та квитки онлайн:
http://www.zankovetska.com.ua/repertoire/main_stage/shalena-krov.html
http://www.zankovetska.com.ua/repertoire/main_stage/nakhlibnyk.html