Карпати Фест - The Rohies та єроінтеграція


Кавер-гурт Національного театру ім. М. Заньковецької "The Rohies" взяв участь в міжнародному фестивалі "Карпати Фест".

Театр взяв участь у святкуванні Дня Незалежності на Сході України


Заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" разом з народним артистом України, солістом Львівської національного академічного театру опери та балету імені Соломії  Крушельницької Олегом Лихачем здійснили гастрольне турне населеними пунктами Луганської та Донецької областей.

14 лютого. СОНЦЯСХІД в Червонограді


Програму СОНЦЯСХІД презентовано в Червонограді на Львівщині.

"The Rohies" на Фестивалі української популярної пісні в Моронзі (Польща)


Львівський музичний кавер-гурт «The Rohies («Роги»)» має чимало своїх шанувальників в Оструді. Це виявилося і під час концерту 18 вересня, організатором якого були Острудське повітове староство та Ольштинський відділ ОУП.
Концертний зал острудського замку заповнився вщерть, з чого щонайменше половина публіки становили українці з Оструди та Ілави. Заньківчани, бо ж члени колективу є акторами Львівського національного академічного драмтеатру імені Марії Заньковецької, понад годину співали найвідоміші пісні гуртів «Брати Гадюкіни», «Скрябін», «Піккардійська терція», «Океан Ельзи» і ряд українських народних патріотичних пісень. Публіка не хотіла їх відпускати, тому довелося ще виконати «Червону калину», яку публіка вислухала стоячи і підспівуючи. 

The Rohies взяли участь в акції "Разом з Україною"


На запрошення української діаспори в Польщі та Старости Острудського заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" виступив з благодійними концертами в містах Варміно-Мазурського воєводства (Польща).

Вечірка "Підсумки" з нагоди завершення 98-го заньківчанського театрального сезону


18 липня 2016 року в приміщенні клубу "Picasso"  відбулась вечірка "Підсумки" з нагоди завершення 98-го заньківчанського театрального сезону. The Rohies дали концерт.

Донеччина зустрічала заньківчан та їхніх друзів.


Заньківчани та їхні друзі вже вкотре налагоджують культурний обмін поміж Сходом та Заходом України. Задля її єдності.

Кавер-гурт The Rohies знову вирушили на Схід


Сьогодні,  1 вересня, кавер-гурту The Rohies та народний артист України Олег Лихач – відповідно до звернення начальника управління культури Донецької обласної державної адміністрації № 1084-13/02 від 18.08.2016 р. та задля реалізації започаткованого Міністерством культури України Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» –вирушив із концертами на Схід.

Виступи відбудуться 2 вересня у Костянтинівці, 3 у Слов’янську, 4 у Бахмуті.

До скорої зустрічі, донецький краю! 

До Дня Незалежності The Rohies виступили перед військовими в Міжнародному Центрі миротворчості та безпеки (Яворівський полігон)


23 серпня 2016 року з нагоди святкування в нашій державі Дня Державного прапора та 25 річниці Незалежності України, нами спільно з 58 будинком офіцерів організовано та прведено концерт  у Міжнародному Центрі миротворчості та безпеки (Яворівський полігон). 

Про нас. Інтерв'ю Тараса Лисака для агенcтва "Укрінформ"


Директор-розпорядник Національного театру імені Марії Заньковецької Тарас Лисак дав інтерв'ю кореспонденту "Укрінформ" Нінель Кісилевській. Про життя кавер-гурту The Rohies...

The Rohies - черговий благодійний концерт


26 червня в селі Зимна Вода під Львовом відбулась благодійна акція в підтримку військових Збройних Сил України.  Під час її проведення відбувся благодійний ярмарок та концерт.

І знову "Віденка". Проект "Голоси"


Черговий концерт у арт-кафе "Віденська тераса" був експериментальним. Вокалістами були всі учасники кавер-гурту  The Rohies.

SMC із Олегом Лихачем & гурт "The Rohies". Після АТО.


Пропонуємо вашій увазі програму SMS на телеканалі "Львів" з чарівною ведучою Любою Ступчук

 

Концерт у "Віденці". Збираємось на Схід.


Львів, Арт-кафе "Віденська тераса", неділя вечір, 21 лютого, The Rohies, ми зібрали друзів, котрі допомагають нам з турне в зону АТО

Афіша весняних концертів The Rohies на Сході України


Заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" разом з народним артистом України, солістом Львівського Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Олегом Лихачем вирушає в кінці березня в благодійний тур містами Донецької та Луганської областей.

"Невгамовні Роги" - 10.04.2016 - концерт в Академії сухопутних військ


"Невгамовні Роги" - саме так назвав нас сьогодні, 10 квітня в неділю, начальник львівського 58 будинку офіцерів Віталій Провозін. Черговий концерт для ЗСУ.

Радіопрем'єра композиції "Пісня Солдата".


19 квітня 2016 року в прямому ефірі на "Львівському радіо" відбулась прем'єра композиції "Пісня Солдата". Одна з перших авторських робіт заньківчанського кавер-гурту "The Rohies".

Галицкие «РОГИ» вернутся на на Донбасс


Подаємо до Вашої увагу статтю журналіста з Костянтинівки Марини Пухир , котру вона підготувала під час стажування у "Львівський газеті"

Театр виступив в Малазі перед українською діаспорою


На запрошення ГО "Майдан Малага" та Консула України в м. Малага  гастрольна трупа театру три дні дарувала своє мистецтво іспанським українцям

The Rohies виступили у госпіталі перед пораненими бійцями ЗСУ


Логічним завершенням цьогорічної "іспанської епопеї" заньківчан став концерт The Rohies в Військово-медичному клінічному центрі західного регіону

Заньківчанський гурт «Роги» знову їде в зону бойових дій з концертами


Телерепортаж про підготовку до концертного туру містами Луганської та Донецької областей.
 

Кавер-гурт "The Rohies" ("Роги") повернувся з благодійного концертного туру в зоні АТО


До вашої уваги фото-звіт зустрічі наших неймовірних і талановитих Заньківчан, а саме кавер-гурту "The Rohies" ("Роги") із зони АТО. От так зустрічали з калачем та сіллю, кульками, плакатом і щасливими усмішками!!! - а головне, з емоціями!

 

Заньківчанський кавер-гурт "The Rohies" дав 10 концертів в зоні АТО


Заньківчани взяли участь в культурно-мистецькому проекті на Сході України. З концертами перед військовими та цивільними виступив кавер-гурт "The Rohies"

Благодійний концерту за участі кавер-гурту THE ROHIES ("Роги")


14 травня у приміщенні Національного театру ім. М. Заньковецької відбувся Благодійний концерт "Вільні, бо єдині!". Участь у ньому взяв кавер-гурт "THE ROHIES" ("РОГИ"), які виконали, як кавери, так і авторські пісні. Можна писати багато, але нехай говорить музика.
 

The Rohies в зоні АТО


Перед відкриттям нового театрального сезону, з 28 серпня по 1 вересня,  заньківчанський кавер-гурт “The Rohies” виступив з концертами перед українськими військовими, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, та місцевими мешканцями.

The Rohies та їх друзі дали благодійний концерт


Цього разу учасники гурту запросили друзів - уславлених співаків та музикантів, щоб разом допомогти своїй колезі – актрисі театру Олександрі Лютій в боротьбі із складною онкологічною хворобою її матері. 

The Rohies & Friends. Як завжди, такі концерти - це неповторне театралізоване музичне дійство. Позитивні емоції та благодійність. І музика. Заради добра.

Вчора "Віденку" поставили на "Роги"


Концерт гурту разом із друзями на концертному майданчику арт-кафе "Віденька тераса".
Повна відеоверсія концерту від http://photo-lviv.in.ua/

Інпанські пригоди. Театр виступив в Малазі перед українською діаспорою


На запрошення ГО "Майдан Малага" та Консула України в м. Малага  гастрольна трупа театру три дні дарувала своє мистецтво іспанським українцям

Інпанські пригоди. Театр виступив в Малазі перед українською діаспорою


На запрошення ГО "Майдан Малага" та Консула України в м. Малага  гастрольна трупа театру три дні дарувала своє мистецтво іспанським українцям

Концерт "На Андрія". 13.12.2014

Гурт виступив перед шанувальниками на камерній сцені театру. Андріям привячено >>>

Літні концерти на Мазурах в Польщі. Липень 2014 (фото, відео)

Липневі концерти у Польщі зібрали як представників української діаспори, так і поляків >>>

Сольний концерт в нічному клубі "Picasso" 26.11.2012 (відео)

Перший сольний концерт гурту поза межами театру зібрав чи не весь колектив заньківчан. Родзинкою концерту стала участь у концерті багатьох друзів  гурту >>>

Заньківчани створили гурт "Роги" (відео)

Телерепортаж - Головні новини за 27 листопада — Новини Львова,
2012  - ZAXID.NET,TV 

Кавер-гурт "Роги" або The Rohies. Про нас.

Історія кавер-гурту "The Rohies" (“РОГИ”) розпочалась в 2010 році. Унікальність його появи полягає в тому, що він формувався як музична творча складова нової вистави «Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами» (за кіносценарієм  видатного кіноактора, режисера і сценариста Івана Миколайчука)  у Національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької  >>>